ÖVRIGT / Mattor / Mattfragment 9223016
nr 922 3016
Mattfragment
3 delar
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 3 november 2014
kl 19:47:48
350 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
500 kr
700 kr
1.100 kr